top of page

Bayilik

Maalesef herkese bayilik vermiyoruz...

Türkiye genelinde yetki verilmiş herhangi bir bayimiz, şubemiz, yetkili satıcımız, satış temsilcimiz bulunmamaktadır. Satış ve teknik destek alanlarında uzun yıllardır yaptığımız gözlemler ve çalışmalarımız sonucu deneyimsiz bayilerin ve yetersiz personellerinin programlarımıza ve kullanıcılarımıza zarar verdiklerini çok iyi kavramış olduk. Bunun için tüm gayretimizi kendi içimizde yetiştirdiğimiz ekibimize harcadık ve profesyonelliği tam anlamıyla uygulamaya karar verdik.

Programları size en iyi şekilde nasıl anlatabiliriz ?

Ücretsiz Uzaktan bağlantı

Bulunduğunuz yerde internete bağlı bir bilgisayar varsa alt menüdeki destek sayfasından uzaktan bağlantı programını indirerek bizim bilgisayarlardan birine bağlanıyorsunuz. Daha sonra,

 

eğer destek olmadan sadece programı kendi kendinize kurcalamak istiyorsanız, mesai saatleri içerisinde istediğiniz kadar bağlı kalabilir ve programı kendi bilginiz dahilinde kullanarak değerlendirme yapabilirsiniz.

 

Şayet destek alarak programı incelemek istiyorsanız, destek ekibimizden birisi ile diyalog kurup bağlantı esnasında mikrofon yardımı ile soru-cevap şeklinde program hakkında bilgi alabilirsiniz. Yani bağlantı kurulduğunda programı canlı olarak kendi bilgisayar ekranınızda görebilir, kendi mouseniz ile programı kullanabilir ve ekbimiz sorularınızı cevaplarken tüm detayları kendi ekranınızdan izleyebilirsiniz. İşte bu noktadan itibaren sorularınızı soruyorsunuz ve ekibimiz size program üzerinde tüm sorularınızı cevaplandırarak bir sunum yapıyor.

 

Biz de bu noktada her türlü sorunuza oturduğunuz yerden ve istediğiniz saatte, kendi bilgisayarınızdan bizim bilgisayarlarımızdan birine ücretsiz bağlanarak, istediğinz versiyon hakkında sormak istediklerinizi cevaplandırarak ve bunu gözle görünür olarak yaparak programlarımız hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Tanıtım videoları

İster cep telefonunuzdan, ister bilgisayar veya tabletinizden youtube, facebook veya instagram hesaplarımızdan programın eğitim veya tanıtım videolarını izleyebilir ve program hakkında değerlendirme yapabilirsiniz.

 

Videolar, özellikle hiç program kullanmayanlar için daha etkili yöntem olarak kabul ediliyor. Çünki biz programı ne kadar anlatırsak anlatalım, önemli olan anlattığımız özellikleri size kanıtlayabilmek, o yüzden videolar bu yönleriyle sizi ikna etmede en önemli yöntemdir.

bottom of page