top of page
logo_infowood_edited.jpg

Program seçenekleri

04

3D Render

05

Winplax

1992 program seçenekleri

İnfowood 1992 İç mekan tasarım programları pazarlama seçenekleri şartlar ne olursa olsun her kullanıcıyı kapsayacak şekilde esnetilmiştir. Sitemizi inceleyen yeni bir ziyaretçi ilk bakışta hangi programı alacağına karar vermekte zorlanabilir, bu karışıklığı ortadan kaldırmak için seçeneklerimizi kısaca açıklayalım.

Kiralama seçeneği

Birinci seçenekte yeni bir program satın almayı düşünenler için kiralama opsiyonları mevcuttur ve kullanıcıya aşağıdaki imkanlar sağlanır ;

  • 1992 v.13 için 1 yıllık kiralama ücreti yıllık 2500,00 TL + depozito ücreti 500,00 TL'dir. Depozito ücreti sadece bir sefer alınır ve kiralama süresi bittiği zaman program hasarsız teslim alındığında kullanıcıya iade edilir.

  • 1992 v.11 için 1 yıllık kiralama ücreti yıllık 2000,00 TL + depozito ücreti 500,00 TL'dir. Depozito ücreti sadece bir sefer alınır ve kiralama süresi bittiği zaman program hasarsız teslim alındığında kullanıcıya iade edilir.

  • Kullanıcıya kiraladığı versiyon full olarak gönderilir. İstediği tüm özellikleri kiralama süresince rahatlıkla kullanabilir.

  • Yıl boyunca her türlü hizmetten ücretsiz faydalanır.

  • Kiralama süresi içerisinde istediği zaman satın alma yoluna gidebilir, ödediği kiralama ücreti satış fiyatından düşülür.

ayrıntılı bilgi almak için kiralama butonunu tıklayınız.

Satın alma seçeneği

İkinci seçenekte yine yeni bir program satın almayı düşünenler için satın alma opsiyonları mevcuttur ve kullanıcıya aşağıdaki imkanlar sağlanır

  • 1992 v.13 Full satış fiyatı 750 Euro. Sayısız özelliği ile bugün dünyanın en kaliteli tasarım programları arasındaki yerini almıştır. Bazı özellikleri ise dünya genelinde başka hiçbir programda mevcut değildir.

  • 1992 v.11 Full satış fiyatı 500 Euro. Şu anki kullanılan güncel versiyon ile diğer rakiplerine açık ara fark atan bir program. Sitemizdeki tüm tanıtım ve eğitim videolarında bu versiyon kullanılmaktadır.

  • 1992 v.9 Full satış fiyatı 250 Euro. Kullanıcı dilediği zaman fiyat farkı olan 250 Euro ödeyerek 1992 v.11 Full sürümüne yükseltebilir.

  • 1992 Cut-it firesiz kesim programı tek başına bağımsız bir program değil, bir eklentidir. Sadece İnfowood programlarında ve yine sadece İnfowood kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

ayrıntılı bilgi almak için yukarıdaki satın-alma butonunu tıklayınız.

Yükseltme seçeneği

Bu seçenek 1992 v.7, 1992 v.9 gibi alt versiyonları kullanan kullanıcılar için geçerli bir seçenektir. Versiyon güncellemesi ayrıdır, sürüm güncellemesi ayrıdır. Versiyon güncelleyenler bir üst versiyona geçmek için fiyat farkını ödeyerek geçebilirler. Sürüm güncellemesi ise sadece şu anki son versiyon için geçerlidir ve ücretsizdir. Örneğin son çıkan versiyon "13" ve şu anki sürümü "13.01". Dolayısıyla sürüm güncellemeleri bir sonraki versiyon olan v.15 çıkıncaya kadar devam eder ve ücret alınmaz. Eğer ben versiyon güncellemesi yapabilirim diyen bir kullanıcımız iseniz, o zaman güncelleme butonuna basarak daha fazla bilgi alabilirsiniz, şayet ben v.13 kullanıyorum ve sürüm güncellemesi yapmak istiyorum diyorsanız, o zaman üye girişi yaparak katalog dosyasını indirip güncelleme yapabilirsiniz. Nasıl güncelleme yapacağınızı bilmiyorsanız, eğitim sayfasındaki görsellerden yardım alabilir veya eğitim videosunu izleyebilirsiniz ya da ücretsiz destek için arayabilirsiniz.

bottom of page