top of page

Infowood güncelleme seçenekleri

Infowood 1992 v.11'den v.13'e

Güncelleme ücreti :  250 Euro

Infowood 1992 v.9'dan v.13'e

Güncelleme ücreti :  500 Euro

Infowood 1992 v.9 kullanan kullanıcılarımız isterlerse sadece güncelleme farkı olan 250 euro ödeyerek programlarını bir üst versiyon olan 1992 v.11'e veya çift güncelleme farkı olan 500 euro ödeyerek son versiyon olan Infowood 1992 v.13'e yükseltebilirler.

1992 v.11 kullananlar ise yine sadece 1 güncelleme farkı olan 250 euro ödeyerek programlarını son versiyon olan 1992 v.13'e yükseltebilirler.

Güncelleştirmeler sadece mevcut infowood 1992 kullanıcılarını kapsar ve 1992 programları arasında versiyon yükseltmek isteyenler için çok cazip fırsatlar sunar. Örneğin elinizde bir adet "1992 v.9" veya "1992 v.11" var ise ve şu anki son sürüm olan "1992 v.13" sürümüne yükseltmek istiyorsanız, sadece versiyon geçiş farkını ödeyerek son sürüme sahip olabilirsiniz.

Yeni bir sürüm ortalama her 5 yılda bir çıkar ve her yeni sürümde göze çarpan çok fazla değişiklik yer alır.

Ürün Açıklaması:
  • Kurulum için gereken materyaller : Kullanıcı, kurulum dosyalarını ve diğer katalogları üye girişi yaparak ücretsiz indirme hakkına sahip olur.

  • Servis desteği : Versiyon-9 ve versiyon-11 için servis desteği ücretsizdir. Programın bilgisayara kurulumu veya hata vermesi durumunda ücretsiz servis desteği sağlanır.

  • Eğitim desteği : Eğitim desteği sadece şu anki son versiyon olan 1992 v.13 için ücretsizdir. 1992 v.9 veya v.11 için yıllık eğitim ücreti alınır.

  • Katalog desteği : Son versiyon kullananlar siteye üye girişi yaparak tedarikçi firmaların ürünlerine ait tüm hizmetlerden ücretsiz faydalanabilme desteğine sahiptir. Bir üst versiyon çıkıncaya kadar katalog güncellemeleri ücretsizdir.

  • Dangıl desteği : Versiyon güncellemesi yapanlar kullandıkları mevcut dangıllarını kullanmaya devam edebilirler. Eğer isterlerse eski versiyonu kaldırmadan aynı bilgisayarda her iki versiyonu da kullanabilirler.

Güncellenen programı istediğiniz herhangi bir bilgisayarda, ister güvenlik anahtarı ile, isterse seri no ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer anahtar ile çalışan programa sahipseniz istediğiniz kadar bilgisayara kurabilir, kurduğunuz bilgisayara güvenlik anahtarını takıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Örneğin hem işyerinizde hem evinizde program kullanmak istiyorsanız, önce her iki bilgisayara da bir sefere mahsus programın kurulumunu yapınız, sonra anahtarı takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede 2 ya da daha fazla program almaktan kurtulmuş olursunuz.


Aynı anda sadece 1 PC 'de kullanılabilir ve maximum kullanım süresi ömür boyu 'dur.

bottom of page