top of page

Güvenlik politikası :

www.infowood.com.tr e-ticaret sitesi güvenlik hükümleri ;

1 - "Güvenli alışveriş"; ve "kişisel bilgilerin gizliliği"; ilkesi ile geliştirilen infowood.com.tr altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

2 - Bu sayede, infowood.com.tr alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır.

3 - Dünya üzerinde bu sistemi kullanmak isteyen e-ticaret siteleri, bizim çalışmayı tercih ettiğimiz GlobalSign gibi bir internet güvenlik firması ile anlaşarak, bu firmanın istediği tüm belge ve standartları sağlayarak aldıkları SSL sertifikasını belgelendirmek zorundadır. Biz de infowood.com.tr olarak, güvenliğiniz için tüm bu önlemleri almakla işe başladık. proself.com.tr üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmektesiniz.

4 - Kişisel bilgilerin her türlü suistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'ye dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

5 - Güvenli alışverişin adresi infowood.com.tr deneyimlerinizi ve sorularınızı info@proself.com.tr adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler...

bottom of page