top of page

Kapak firmaları için İnfowood

​Eğer bir kapak showroom'unuz varsa genelde sattığınız her kapaktan bir adet numune olarak bulundurur, müşterileriniz geldiğinde de bu kapakları göstererek onları ikna etmeye çalışırsınız fakat müşteriniz orada olmayan bir kapak modelini veya aynı modelin farklı bir rengini istediğinde ya da size internetten bir kapak modeli gösterdiğinde işler karışır. İşte tam bu noktada 1992 v.11 devreye girer ve aşağıdaki özellikleri ile rahat bir nefes almanızı sağlar.

Soldaki videoda hazır bir mutfak tasarımı üzerinde programda kayıtlı 300'den fazla kapak modelinden biri uygulanmış ve aynı kapak modeli üzerinde farklı renk çalışmaları yapılarak ve yeni bir renk eklenerek kapak firmasının müşterilerini ikna etmede ihtiyacı olan bir özellik gösterilmiştir.

Yukarıdaki videoda sadece düz renkler kullanışmıştı, sağdaki videoda ise ahşap dokular kullanılmıştır. Bu videoda hem ahşap doku üzerinde farklı renk çalışmaları yapılmış, hem de sabit bir renk üzerinde farklı dokular kullanılarak bir kapak firmasının sunum esnasında ihtiyacı olan diğer bir özellik gösterilmiştir.

bottom of page